MÖBLER / Byråar, sekretärer / Spegelbyrå 3743544
nr 374 3544
Spegelbyrå
Bemålad, längd: 95, djup: 50, höjd: 178 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 september 2005
300 kr
350 kr
550 kr